تسخیر ورزش بانوان توسط زنان محجبه به روایت یک رسانه اروپایی +عکس

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، این بار همزمان با روز حجاب و عفاف اتفاق جالبی رخ داده است. یک رسانه اروپایی در این روز گزارشی منتشر کرده از حضور بانوان محجبه در المپیک ریو 2016 و زهرا نعمتی پرچمدار کاروان ایران و ابتهاج محمد، دختر شمشیرباز آمریکایی را مثال زده است.

 در بخشی از این گزارش که در رسانه های ورزشی هلند منتشر شده و البته منبع آن پایگاه خبری المپیک هلند (المپیاد تابستانی سی و یکم) است، آمده: ورزشکاران ایرانی این بار با پرچمداری یک بانوی محجبه که در رقابت های تیراندازی المپیک و پارالمپیک شرکت می کند تا الگوی تمام زنان دنیا باشد که بدانند هیچ چیز جلودار تلاش و کوشش آنها برای رسیدن به هدف نخواهد بود، در ریو رژه می روند و البته غیر از زهرا نعمتی که الان در ایران یک قهرمان ملی است و مردم ایران حتی بدون مدال المپیک هم او را دوست دارند، سایر بانوان ایرانی هم با حجاب در رقابتها شرکت می کنند.

 البته آنها تنها نیستند و بانوان مصری و عربستانی و اماراتی هم پوشش اسلامی را رعایت خواهند کرد اما از همه جالب تر حضور یک بانوی سی ساله آمریکایی به نام ابتهاج محمد است. شمشیربازی که با پوشش اسلامی و حجاب مسابقه می دهد. ابتهاج می گوید با افتخار زیر کلاه شمشیربازی اش حجاب خواهد داشت تا نماینده خوبی برای بانوان مسلمان سراسر جهان باشد.

 در این گزارش آمده است ورزشکاران با حجاب با ملیت های مختلف در حال تسخیر جهان ورزش هستند./ راه دانا

115

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار