حمام جالب برای افراد بی خانمان +عکس

ایران مطلب : وقتی درباره کمک به بی خانمان ها فکر می کنیم معمولا فراهم کردن چیزهایی مثل خوراک، پوشاک، آب و صابون به ذهنمان می رسد. اما آیا تا به حال درباره بهداشت شخصی آن ها فکری کرده ایم؟ به نظر نمی رسد صابون به تنهایی برای تمیز کردن آن ها کافی باشد. آنها برای نظافت به اب تمیز و امکانات شستشو هم نیاز دارند. این همان نکته ایست که جیک استین به آن توجه کرده است.
او سال هاست که به بی خانمان های سنت لوئیس، میسوری کمک می کند. اما این بار با ایده جدیدتری آمده است. آستین یک کامیون قدیمی به قیمت 5000 دلار خرید و آن را به یک حمام سیار به نام «دوشی برای مردم» تبدیل کرد. این کابین شامل دو واحد دوش، آینه و سینک می شود، هم چنین صابون رایگان نیز برای آنها فراهم شده است. آب از شیرهای آتش نشانی تامین می شده و با استفاده از یک ژنراتور خارجی گرم می شود. آستین معتقد است بهداشت مناسب، سلامتی، امید و کرامات انسانی از دست رفته را به آن ها باز می گرداند.


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار