شرایط بحرانی مردم در جریان اتش‌سوزی بندر ماهشهر

به گزارش پارس نیوز،

علی گلمرادی نماینده ماهشهر و امیدیه طی تذکری بر اساس ماده 110 در صحن علنی امروز سه‌شنبه 22 تیرماه خطاب به رئیس مجلس گفت: همان طوری که از طریق رسانه‌ها تمام دنیا خبر دار شدند که در منطقه بندر ماهشهر و امام به دلیل آتش‌سوزی مردم تحت شرایط بحرانی قرار گرفته‌اند بهتر بود امروز این امر مهم موضوع صحبت مجلس قرار می‌گرفت.

نماینده ماهشهر و امیدیه ضمن تقدیر از همت والای مردم منطقه گفت: جا دارد از مقام معظم رهبری که این بحران مورد توجه قرار دادند نیز تشکر کنم.

وی همچنین با استناد اصل 50 و 22 نیز گفت: آتش‌نشانان در جریان آتش‌سوزی بندر ماهشهر هر لحظه با جان بازی کرده و نزدیک بود آن را از دست بدهند.

گلمرادی تاکید کرد: آیا ضرورت دارد به روسای میادین پتروشیمی تذکر دهیم که کمترین مسائل امنیتی مدنظر قرار ندادند و اگر جان مردم در آنجا به خطر می‌افتاد حتی یک بیمارستان سوانح و سوختگی نیز در ان منطقه وجود نداشت.

نماینده ماهشهر و امیدیه خاطرنشان کرد: متاسفانه حتی از فرودگاه اختصاصی مدیران و مسئولان منطقه نیز اقدامی برای کمک‌رسانی انجام نشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار