X بستن تبلیغات
5. Fixed

توفیقی:دربی دیرتر برگزار می‌شد به نفع استقلال بود

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون اقتصادی باشگاه استقلال گفت: به نظر من اگر دربی دیرتر برگزار می‌شد برای استقلال بهتر بود.

به گزارش وبسایت نود ، پندار توفیقی معاون اقتصادی باشگاه استقلال در خصوص قرعه‌کشی لیگ برتر گفت‌: به نظر من قرعه‌کشی برای ما عالی بود و می‌توانم بگویم قرعه خوبی برای ما درآمد.

وی در مورد برگزاری دربی در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من اگر دربی دیرتر برگزار می‌شد برای ما بهتر بود اما با این حال به حال ما فرق ندارد چرا که ما می‌خواهیم در دربی برنده باشیم.

توفیقی در خصوص وضعیت استقلال هم افزود: استقلال جمعه به تهران می‌آید و بازیکنان آماده حضور در لیگ برتر می‌شوند. خوشبختانه اردوی خوبی در ارمنستان انجام دادیم.

وی درباره اظهارات و انتقادات تند فرزاد مجیدی سرپرست فصل گذشته تیم استقلال افزود: صحبت‌های او را نخواندم و نظری هم درباره آن ندارم.

توفیقی درمورد اینکه ایا روند یارگیری بازیکنان استقلال خوب بوده، گفت: ما یارگیری خوبی داشتیم و فقط در یکی، دو پست دیگر نیاز داریم بازیکن اضافه شود.

وی در مورد اینکه مدیرعامل استقلال چه زمانی انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کرد: صحبت خاصی نشده است و فعلا افشارزاده به کار خود ادامه می‌دهد.

توفیقی درمورد پرونده فساد در فوتبال تأکید کرد: در مورد این مسئله موردی به باشگاه اعلام نشده است و صحبت خاصی انجام نشده است.

توفیقی در مورد اینکه در دو، سه هفته ابتدایی استقلال گلری ندارد،‌یادآور شد: فکر می‌کنم حسینی به آن بازی‌ها برسد.

وی در مورد مصاحبه پیشکسوتان علیه یکدیگر خاطرنشان کرد: بهتر است پیشکسوتان علیه یکدیگر مصاحبه نکنند تا تیم در آرامش باشد.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار