راننده سربازان نوشهر هم فوت کرد

رییس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر گفت: راننده مینی سربازان حادثه دیده تصادف بعد از ظهر امروز نوشهر فوت کرد.

خبرگزاری ایسنا:‌ رییس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر گفت: راننده مینی سربازان حادثه دیده تصادف بعد از ظهر امروز نوشهر  فوت کرد.

مصطفی درخشش در گفت و گویی اظهار کرد: در سانحه تصادف امروز که در محور نوشهر رویان منطقه سی سنگان برای مینی بوس حامل سربازان ارتش روی داد پنج نفر به بیمارستان نوشهر انتقال یافتند که یک نفر قبل از رسیدن به بیمارستان علائم حیاتی نداشت و فوت کرده بود.

وی افزود: یک نفر دیگر از مصدومان نیز بعد دو سه ساعت که از روند درمان وی گذشت دچار کاهش سطح هوشیاری شد که بنابر صلاحدید جهت ادامه درمان با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافت.

رییس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر در مورد وضعیت سه مصدوم دیگر حادثه گفت: حال عمومی این سه نفر  خوب است و مشکل چندانی ندارند و تنها دچار کوفتگی هستند که کادر درمانی بیمارستان آزمایشات لازم و  عکس نیز از مصدومان حادثه گرفتند.

وی تصریح کرد: راننده مینی بوس که به بیمارستان نور انتقال داده شد ساعتی قبل به علت شدت جراحات فوت کرد.

درخشش در پایان از اقدامات به موقع جمعیت هلال احمر نوشهر و اورژانس ۱۱۵ قدردانی کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار