فناوری جدید رنو در بیلبوردهای هوشمند

رنو با همکاری یک آژانس تبلیغاتی اقدام به معرفی فناوری کرده است که بر اساس آن بیلبوردهای کنار خیابان محتوای خود را با توجه به خودروهای عبوری تغییر داده و متناسب با آنها تبلیغات ارائه میکنند.

به گزارش اخبار خودرو ، در این بیلبوردها از دوربین های ویژه ای استفاده شده که میتواند مدل، کلاس و رنگ خودرو را تشخیص داده و در صورت نزدیک تر شدن شماره خودرو را نیز بخواند و متن تبلیغات را بر این اساس تغییر دهد.

فناوری جدید رنو در بیلبوردهای هوشمند

فناوری جدید رنو در بیلبوردهای هوشمند

اوشن، به عنوان آژانس تبلیغاتی که در این طرح با رنو همکاری میکند اظهار کرده است با اینکه در این فناوری شماره پلاک خودرو خوانده میشود اما هیچ اطلاعات شخصی از راننده، ثبت یا ذخیره یا نمایش داده نخواهد شد. تنها اهداف این فناوری تجاری و تبلیغاتی هستند و بنابراین هیچ مشکلی از قبیل مسائل ایمنی یا برهم زدن تمرکز راننده از جاده به وجود نخواهد آمد. این بیلبوردها مقابل چراغ های راهنمایی نصب خواهند شد.

با این حال با توجه به اطلاعات ظاهری خودرو از قبیل مدل و کلاس آن و نیز مشخصات ظاهری راننده مانند سن و جنسیت مناسبت ترین تبلیغ گزینش و به نمایش درخواهد آمد. اولین نمونه از این بیلبوردها در هلند پارک لندن نصب خواهد شد و به زودی موارد بیشتری از آنها را در بیرمنگهام، منچستر و نیوکاسل خواهیم داد.

استفاده از این فناوری در انگلیس در فاز آزمایشی قرار دارد و با توجه به اطلاعات دریافت شده از پیرامون قرار است نسخه ها مختلف رنو مگان تبلیغ شود. مدیرعامل اوشن در خصوص تاثیرگذاری این طرح بسیار اظهار امیدواری کرده و می افزاید : « زمان برنامه های پرهزینه رسانه، تبلیغاتی که به عنوان اسپم شناخته میشوند و تبلیغات درهم و پر سر و صدا به سر آمده و ما میخواهیم با یک تفکر جدید با مخاطب مرتبط شویم. »

منبع : autocar

فناوری جدید رنو در بیلبوردهای هوشمند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار