کمالوند: فساد در فوتبال ایران ناچیز است

سرمربی تیم گسترش فولاد می گوید تعطیلات موجود در تقویم لیگ شانزدهم به دلیل بازی های تیم ملی است و مشکل چندانی برای تیم های لیگ برتری ایجاد نمی کند.

ورزش سه: سرمربی تیم گسترش فولاد می گوید تعطیلات موجود در تقویم لیگ شانزدهم به دلیل بازی های تیم ملی است و مشکل چندانی برای تیم های لیگ برتری ایجاد نمی کند.

فراز کمالوند در حاشیه مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر در رابطه با شرایط تیم گسترش فولاد و رقابت های لیگ برتر می گوید: در دوره تمرینی پیش فصل تمرینات خوبی داشتیم و توانستیم آمادگی خوبی به دست بیاوریم امیدواریم با کسب 10 تا 15 درصد آمادگی بیشتر، با حدود 80 درصد آمادگی لیگ را آغاز کنیم.

وی در رابطه با تعطیلات لیگ برتر و بازی های تیم ملی گفت: باید به مسئولین برگزاری مسابقات لیگک برتر حق داد، چاره ای وجود ندارد، رقابت های مقدماتی جام جهانی است و منافع ملی نیز در آن دخیل است، به هرصورت باید برای تیم ملی هم برنامه ریزی خوبی کرد، من فکر می کنم مشکلی ایجاد نشود چرا که تیم ها دوره آماده سازی خوبی داشتند و می توانند با بازی های چهار هفته اول به هماهنگی لازم برسند.

سرمربی گسترشی ها در رابطه با کم سر و صدا و احتمالا مختومه شدن پرونده فساد در فوتبال گفت: به اعتقاد من فساد در فوتبال بسیار بسیار ناچیز است، من سال هاست در فوتبال ایران مربیگری می کنم و حضور دارم کاملا محکم می گویم فساد چندانی در فوتبال ایران وجود ندارد.

وی ادامه داد: البته من در ریز جریان قرار ندارم اما به طور کلی می توانم بگویم فساد در فوتبال بسیار کم است، فکر می کنم در این رابطه پی گیری های لازم هم انجام شده است با فراخوان و احضار بعضی دوستان مشخص است پی گیری های لازم در این رابطه انجام شده است.

سه مسابقه خوب در اردوی ترکیه داشتیم، باید از مسئولان باشگاه گسترش فولاد تشکر کنیم که امکان سه بازی خوب را برای ما مهیا کردند، دو تیم از حریفان ما، از تیم های سوپرلیگی رومانی بودند و یکی از حریفان ما نیز  در سوپر لیگ ترکیه حضور داشت و به امید خدا فردا هم به سوی بابل می رویم تا در تورنمنت این شهر شرکت کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار