آنچلوتی: عاشق رونالدو هستم اما او به بایرن نمی پیوندد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بایرن مونیخ اذعان کرده نمی تواند جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را تصور کند.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی که بین سال های 2013 تا 2015 هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت درباره احتمال همکاری مجدد با کریستیانو رونالدو در بایرن مونیخ به نشریه بیلد گفته:"من ذهنیت حرفه ای گری رونالدو را دوست دارم.

خبرنگاران اغلب از من می پرسند کار کردن با بازیکنانی زلاتان ابراهیموویچ و رونالدو تا چه حد سخت است اما کار کردن با آن ها واقعا آسان است. شما نیازی ندارید به اینگونه بازیکن ها چیزی بگویید. آن ها بسیار منظم و متمرکز هستند.

در فوتبال هر چیزی ممکن است رخ دهد اما تصور بازیکنی مثل رونالدو در باشگاهی جز رئال دشوار است. این قصیه در مورد لام، مسی و مولر هم صادق است. آن ها مثل مالدینی تمام دوره بازیگری خودشان را در یک باشگاه خواهند گذراند. این بازیکنان نمی توانند باشگاه خودشان را ترک کنند چون به این باشگاه ها اهمیت زیادی می دهند."

سرمربی بایرن مونیخ همچنین درباره اینکه چه کسی در حال بهترین بازیکن دنیا است گفته:"نمی دانم رونالدو الان بهترین بازیکن دنیا است یا خیر. مسی هنوز بازی می کند و این دو نفر در سال های اخیر برای تصاحب توپ طلا جنگیدند. فکر می کنم رقابت به آن ها برای پیشرفت کمک کرده است."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار