X بستن تبلیغات
5. Fixed

ساماندهی آگهی‌ها در استان بوشهر/ اجرای برنامه‌های مختلف آموزشی

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرسول میگلی‌نژاد عصر سه‌شنبه در دیدار با مدیران تامین اجتماعی بوشهر ضمن تشکر از همکاری و تعامل مدیرکل تامین اجتماعی استان با خانه مطبوعات گفت: بعد از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه خانه مطبوعات و تشکیل این نهاد صنفی برنامه هایی را برای اهالی رسانه در نظر گرفتیم که برای اجرای آنان به همراهی و مساعدت مسئولان استان نیاز داریم.

وی با بیان اینکه تا این لحظه مدیرکل تامین اجتماعی استان، شهردار و استاندار بوشهر برای تهیه مکان، امکانات و تغذیه مالی خانه مطبوعات با ما همکاری داشته اند، افزود: از بقیه مسئولان استان هم انتظار می رود اهالی رسانه و خانه مطبوعات را همچون سایر استان‌ها مورد حمایت قرار دهند.

وی بیان داشت: خانه مطبوعات استان به منظور برگزاری کلاس های آموزشی، اردوهای تفریحی و سیاحتی زیارتی برای خبرنگاران و جذب آگهی های مطبوعاتی ادارات نیازمند حمایت از سوی مسئولان استان است.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر ابراز داشت: در صورت امکان، از مدیران ادارات استان تقاضا می شود، آگهی های مطبوعاتی خود را به منظور توزیع عادلانه بین رسانه ها در اختیار این نهاد صنفی قرار دهند.

انتقال مسئولیت توزیع آگهی به خانه مطبوعات

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر با تبریک هفته تامین اجتماعی به مدیران و کارکنان این مجموعه گفت: خدمات این سازمان، جامعه هدف و اقشار آسیب پذیر و نیازمندی را در برمی گیرد که با کمک این سازمان، جان دوباره با آنها بخشیده می شود.

اکبر صابری با مهم خواندن فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در دو حوزه بیمه و درمان، اظهار داشت: از هفته تامین اجتماعی به عنوان فرصتی مغتنم برای اطلاع رسانی این خدمات مهم استفاده خواهیم کرد.

وی خواستار ادامه روند توجه و تعامل تامین اجتماعی استان با خانه مطبوعات شد و افزود: انتقال مسئولیت توزیع آگهی های این اداره کل به خانه مطبوعات، دو حسن دارد که باعث می شود هم اصحاب رسانه بابت توزیع آگهی ها از این سازمان گله مند نباشند و هم با تخصیص درصدی از این آگهی ها به خانه مطبوعات، مشکلات مالی این نهاد صنفی برای اجرای برنامه های مدنظر، مرتفع خواهد شد.

تعامل تامین اجتماعی استان با مطبوعات

عضو دیگر خانه مطبوعات استان بوشهر در این نشست ابراز داشت: از زمان حضور آقای خسروانی در سمت مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر شاهد شور و شوق و فعالیت مضاعفی در این سازمان هستیم که این مهم می تواند الگویی برای سایر مدیران استان باشد.

حسین حشمتی گفت: اگر چنین انگیزه بالایی در بین مدیران سایر دستگاه ها هم وجود داشته باشد به شکل بهتر و موثرتری می توانند خدمات خود را اطلاع رسانی کنند و جو مسمومی که گاها بر علیه خدمات دولت وجود دارد را به حاشیه ببرند.

وی ادامه داد: برخی از کارهای تامین اجتماعی که به دفاتر پیشخوان دولت ارجاع شده است در برخی دفاتر به درستی انجام نمی شود که انتظار می رود بر این مهم بررسی و مدیریت بهتری صورت گیرد.

حشمتی از تعامل و همکاری تامین اجتماعی استان با مطبوعات و رسانه ها تقدیر کرد.

ویژگی بارز مطبوعات مطالبه گری است

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در استان بوشهر در این نشست با اشاره به اینکه ویژگی بارز مطبوعات مطالبه گری است، گفت: در حوزه در مان استان با مشکلات جدی مواجه هستیم و انتظار می رود فضاهای درمانی تخصصی مانند بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه در سطح استان گسترش یابد و به طور تخصصی به بیماران، خدمات درمانی ارایه دهد.

اکبر اقبال مجرد بیان داشت: در حال حاضر مراکز درمانی به ویژه در خارگ و مرکز استان، زیبنده استانی چون بوشهر نیست و عمده نیازهای تخصصی مردم را پاسخ نمی دهد.

وی افزود: طبق توافق صورت گرفته، رسانه های مکتوب و مجازی استان می توانند پنج نفر از کارکنان خود را تحت بیمه مشمول قرار دهند اما این توافق شامل سرپرستی رسانه های سراسر در استان نمی شود و انتظار می رود با بررسی مجدد موضوع، این رسانه ها نیز بتوانند امکان استفاده از بیمه مشمول کارکنان را داشته باشند.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در استان بوشهر ادامه داد: خبرنگاران سایر رسانه ها می توانند به دلیل سخت و زیان آور بودن شغل، پس از پرداخت ۲۰ سال حق بیمه، بازنشسته شوند اما این امکان برای خبرگزاری دولتی ایرنا وجود ندارد که تقاضای رسیدگی به این موضوع داریم.

تاکید بر لزوم توسعه بخش درمان تامین اجتماعی

علی هوشمند رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر در این جلسه با بیان اینکه اطلاع رسانی اخبار و خدمات این سازمان در استان به خوبی انجام می شود گفت: ضرورت حضور یک فرد به عنوان راهنمای مقررات سازمان تامین اجتماعی به مراجعین شعب استان احساس می شود.

ایمان ندومی، عضو خانه مطبوعات استان بوشهر با تقدیر از مدیرکل تامین اجتماعی استان برای پیشقدم شدن در برگزاری نشست با اعضای این نهاد صنفی و تبریک هفته تامین اجتماعی، بیان داشت: پیشنهاد می شود، تفاهم نامه همکاری فیمابین این اداره کل با خانه مطبوعات منعقد شده و همکاری ها در چارچوبی مشخص، تعیین شوند.

عبدالحسین قاسمی، بازرس خانه مطبوعات استان بوشهر نیز ضمن تشکر از تعامل مدیرکل تامین اجتماعی استان با رسانه ها، ابراز داشت: انتظار می رود، برای تجهیز مراکز درمانی استان اقدامات بهتری صورت گیرد و کلینیک های بر زمین مانده تامین اجتماعی سریعتر تکمیل شوند.

سعید رضایی، سرپرست خبرگزاری مهر استان بوشهر در این نشست خواستار توجه بیشتر به وضعیت حاد درمانی مردم جزیره خارگ شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار