بازدید رییس سازمان بورس واوراق بهادار از غرفه بانک ایران زمین

به گزارش پایگاه خبری«عصراعتبار»  ، در سومین روز از نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، مدیران بانک ها و شرکت ها و همچنین افراد و خبرنگاران ضمن بازدید از غرفه بانک ایران زمین، به گفت و گو با مدیران و کارشناسان این بانک پرداختند.

بانک ایران زمین با هدف توسعه فرهنگ کسب و کار خصوصی، بسط و گسترش بازار هدف و افزایش روزمره فعالیتهای تجاری، تولیدی و خدماتی، از طریق انجام فعالیتهای اعتباری و اعطای تسهیلات، تجهیز منابع و هدایت آنها به جانب فعالیتهای مولد در بخشهای مختلف بازرگانی، تولیدی و خدماتی و مسکن و ساختمان و همچنین جلب اعتماد مردم و رضایتمندی مشتریان، تاسیس شده است.

این بانک در نظر دارد تا بهره گیری از متخصصان و نیروهای کارآمد با ورود به بازار و توسعه کسب وکار برای گسترش فعالیتهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق ایجاد پیوند مستمر و پایدار با ذینفعان (مشتریان، سهامداران، کارکنان) و تقویت بنیه مالی و رشد واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی با تکیه بر بانکداری اسلامی گام بردارد.

نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بصورت سالانه با حضور 350  شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه  از 20 تا 23 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود وعلاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با خدمات بانک ایران زمین از ساعت 10 تا 18 از غرفه ی این بانک در سالن 38 بازدید کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار