تعداد سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر ۹ برابر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، فتح‌الله حقیقی در نشست با سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر با اشاره به نقش مهم سازمان‌های مردم نهاد در پیشبرد امور جامعه اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد در همه عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و دیگر عرصه‌ها می‌توانند حضور داشته باشند و نقش موثر خود را در امورات مختلف جامعه نشان دهند.

حقیقی با اشاره به نقش سمن‌ها در اجرای طرح‌های امید اجتماعی تصریح کرد: اجرای طرح‌های آموزشی امید اجتماعی در استان بوشهر بر عهده سازمان‌های مردم نهاد گذاشته شده است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه شش طرح امید اجتماعی در استان بوشهر در سال گذشته اجرا شد خاطرنشان کرد: از ۱۷ عنوان طرح امید اجتماعی شش عنوان آن در سال گذشته اجرا شد و ۹ طرح دیگر نیز با همکاری سازمان های مردم نهاد بر اساس برنامه زمان‌بندی امسال اجرایی می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار