تبدیل بوشهر به منطقه‌ نخست گردشگری دریایی در منطقه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سید محمد حسن باستی در نشست با نماینده شرکت فرانسوی پورالو با اشاره به فرصت‌های استان بوشهر در زمینه سرمایه گذاری صنعت گردشگری اظهار داشت: استان بوشهر قابلیت‌های فوق‌العاده مناسبی در سواحل دارد که شرایط منحصر به‌فردی برای ایجاد صنعت گردشگری در سطح ملی و فراملی را ایجاد کرده به سبب همین جذابیت‌هاست که نیازمند امکان سنجی متناسب با نیازها، پایدار و همراه با پایش زمانی است.

وی توسعه روابط فنی و تخصصی در صنعت توریسم را یکی از شاخص‌های بهبود روابط در پسابرجام دانست و گفت: در بخش‌هایی که نیاز به توان و تخصص شرکت‌های اروپایی در زمینه توسعه صنعت گردشگری باشد استقبال می‌شود.

باستی با اشاره به اینکه طراحی و اجرای پروژه‌های گردشگری با لحاظ مسائل زیست محیطی از نظر اقتصادی و اجرای بهینه مورد توجه قرار دارد بیان کرد: از سازه‌های تولیدی شرکت پورالو در اجرای دهکده‌های گردشگری استان بوشهر می‌توان بهره برد که نیازمند مطالعات و امکان سنجی متناسب با نیاز این پروژه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: از توان و تخصص شرکت‌های خارجی برای مطالعات و پردازش اطلاعات و ارائه خدمات مهندسی در زمینه اجرای بهینه و بروز مناطق گردشگری استان بوشهر استقبال می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار