Xبستن تبلیغات

شیرخوارگاه‌ها و مراکز نگهداری ایتام در استان بوشهر توسعه یابد

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست با مدیران و کارکنان بهزیستی استان بوشهر اظهار داشت: سازمان بهزیستی در ارائه خدمات به نیازمندان و معلولان و افرادی که به هر نوعی با مشکلی روبر هستند، نقشی مهم و اساسی دارد.

وی اضافه کرد: کار کردن در بهزیستی از جمله مشاغلی است که هدف آن خدمت به مردم است افرادی که در کمک به افراد گرفتار و مشکل‌دار جامعه فعالیت دارند، به نوعی همواره در حال عبادت هستند.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم تدوین سند چشم‌انداز بهزیستی استان بوشهر در حوزه پیشگیری و درمان، خاطرنشان کرد:  چشم انداز بومی استان در حوزه بهزیستی باید انجام شود.

وی همچنین بر لزوم توسعه زیرساخت‌های استان در بخش بهزیستی تاکید کرد و ادامه داد: توسعه شیرخوارگاه‌ها، مراکز نگهداری ایتام، معلولان و سالمندان استان بوشهر باید بر اساس آخرین استانداردهای روز انجام شود.

صفایی بوشهری به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر اشاره کرد و افزود: اشتغال یکی از مهمترین دغدغه‌های موجود در استان است که باید برای جامعه هدف بهزیستی مشاغل مختلف ایجاد شود و مددجویان نیز برای اشتغال در این شغل‌ها آموزش ببینند.

وی خواستار ایجاد بازارچه مختص مددجویان بهزیستی و کمیته امداد استان بوشهر برای فروش محصولات تولیدی این قشر شد و گفت: مسکل مددجویان نیز از مسائل مهمی است که باید مورد توجه باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار