اظهارات پوردستان درباره حادثه تصادف سربازان

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: با شکل‌گیری هر تهدیدی حتی خارج از مرزها ظرفیت‌های دفاعی لازم را ایجاد می‌کنیم.

خانه ملت: امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، پس از حضور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره حادثه ای که برای سربازان مرکز آموزش 05 نیروی زمینی ارتش رخ داد، گفت: در این خصوص از تمام سازمان های ذیربط دعوت شد تا تمهیداتی پیش بینی شود که حوادث جاده ای به حداقل برسد.

وی بر همین اساس به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره و بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز با همین محوریت برگزار شد و اعضای این کمیسیون و نیروی زمینی و ترابری راهکارهایی ارائه دادند که در آن این حوادث به حداقل کاهش یابد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح از قابلیت استحکام خوبی برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: اتحاد و همدلی میان نیروی زمینی ارتش و سپاه و مرزبانی زنجیره قوی ایجاد کرده و تبادل اطلاعاتی صورت داده که در مقابل تهدیدات با شکل گیری هر تهدیدی حتی خارج مرز ظرفیت های دفاعی لازم را ایجاد می کنیم تا غافلگیر نشویم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار