فاز ۲ شرکت پتروشیمی کاویان راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی کاویان، رمضان اولادی مدیرعامل شرکت پتروشیمی کاویان با اعلام این موفقیت، از همه پرسنل و گروه ها و شرکت های همراه در این پروژه قدردانی کرد و آن را موفقیتی بزرگ برای صنعت پتروشیمی کشور دانست.

وی ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی فاز ۲ که مهمترین هدف چندسال اخیر این مجموعه بوده است، هم اکنون استمرار تولید محصول با کیفیت در برنامه قرار خواهد گرفت.

 به گزارش خبرگزاری مهر، فاز اول پتروشیمی کاویان در سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد و دلیل تاخیر در راه اندازی فاز ۲، کمبود خوراک و مشکلات ناشی از تحریم های اعمال شده بر علیه این صنعت بود.

 شرکت پتروشیمی کاویان (الفین ۱۱) با ظرفیت تولید ۲ میلیون تن اتیلن در سال از بزرگترین واحدهای الفینی خاورمیانه می باشد.محصول تولیدی این شرکت از طریق خط لوله اتیلن غرب به پتروشیمی های لرستان، کرمانشاه، ایلام، کردستان، مهاباد و میاندواب ارسال می‌شود و مازاد تولید نیز در پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر مورد استفاده قرار می گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار