PES 2017 در گیمزکام امسال قابل بازی است

طرفداران می توانند فرصتی داشته باشند تا بازی PES 2017 را در ماه بعد در Gamescom 2016 تجربه کنند.

کونامی به تازگی اعلام کرد که در غرفه ی خود دمویی از بازی PES 2017 را در اختیار علاقه مندان قرار داد. شرکت کنندگان می توانند شما و کنترل جدید این بازی ورزشی که قدرت گرفته از Fox Engine را در عمل تجربه کنند.

البته این بازی ورزشی تنها عنوانی نیست که آن را در غرفه ی گیمزکام کونامی مشاهده می کنید. ناشر همچنین قصد دارد تا عنوان Yu-Gi-Oh را نیز به نمایش گذارد. این بازی برای افرادی است که به بازی های کارتی علاقه دارند.

بیش از صدها انیمیشن جدید برای طبیعی تر کردن حرکت بازیکنان و دروازه‌بان به این نسخه افزوده شده اند ولی همه چیز در اینجا تمام نمی‌شود. دو قابلیت که در بالا به آ«ها اشاره شد نظیر پاس دقیق و تماس واقعی بیشترین مزیت را از آن دارند که حرکات زیبای زیادی را در آن خواهید دید.

برای اولین بار در بازی های فوتبالی، هوش مصنوعی می‌تواند بازی شما را تشخیص می دهد. بازیکنان و رفتار تیم همیشه جز اصلی سری‌های PES بوده‌اند و در PES 2017 هوش منصوعی انطباق پذیر می تواند بازی‌ های ورزشی را متحول کند.

 بازی در ۱۳ سپتامبر امسال عرضه می شود

Gamescom 2016 از ۱۸ تا ۲۱ آگوست برگزار می شود. امسال شاهد این رویداد در اۀمان می باشیم . گیمرکام بزرگترین رویداد گیم است که به صورت عمومی برگزار شده و ۳۴۵,۰۰۰ نفر هر ساله در آن شرکت می کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار