درز تصاویر بیشتر گلکسی نوت 7 از زوایای بیشتر

طی هفته‌های گذشته شایعات زیادی درباره‌ی مدل بعدی از سری نوت خانواده گلکسیِ سامسونگ شنیده‌ایم و اتفاقاً چندین و چند تصویر رندر شده نیز از آن منتشر شد.

همین دیروز بود که تصویری منتشر شد که به نظر نسخه‌ی واقعی این فبلت کره‌ای را نشان می‌داد. با مقایسه‌ی این تصویر به نظر واقعی و رندرهایی که پیشتر شاهد آن‌ها بوده‌ایم، خواهیم فهمید که اساساً تفاوت چندانی بین آن‌ها وجود ندارد و نتیجه خواهیم گرفت که بنابراین احتمالاً بیشتر شایعاتی که تاکنون درباره‌ی گلکسی نوت 7 شنیده بودیم، صحت خواهند داشت.

امروز هم چند تصویر از زوایای دیگری از این فبلت منتشر شده است که مهر تأیید دیگری بر شنیده‌های گذشته‌مان خواهد زد: هر دو لبه‌ی صفحه‌نمایش خمیده بوده و دکمه‌ی هوم همانند همیشه در مرکز و پایین صفحه خودنمایی می‌کند که احتمالاً دارای حسگر اثر انگشت نیز می‌باشد. این تصاویر هیچکدام اطلاعاتی درباره‌ی بازطراحی S Pen به ما نمی‌دهند، پس در این زمینه باز هم باید صبر پیشه کنیم. همچنین اسکنر چشم نیز برای امنیت بیشتر در پرداخت‌ها و تأیید هویت در بالای صفحه مشاهده می‌شود.

galaxy-note-7-leaked-2 galaxy-note-7-leaked-3

در کل شاهد تغییرات چندانی نسبت به فلسفه‌ی طراحی سامسونگ در دستگاه‌های اخیرش نیستیم که البته اگر از طرفداران این شرکت کره‌ای باشید، چیز بدی هم نیست. گفتنی‌ست بر طبق شنیده‌ها، این فبلت 12 مرداد ماه رسماً معرفی خواهد شد.

UberGizmo

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار