X بستن تبلیغات
5. Fixed

ناوگان تاکسیرانی قزوین به خودروی آریوا تجهیز می شود

ناوگان تاکسیرانی قزوین به خودروی آریوا تجهیز می شود

عصر خودرو- رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از تجهیز ناوگان تاکسیرانی شهر به خودروی آریوا در آینده نزدیک خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  ایرنا،حکت الله داودی در نشست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهر قزوین که با موضوع بررسی فنی خودروهای جایگزین ناوگان فرسوده برگزار شد، افزود: در بررسی اول قرار بود 50 دستگاه آریوا به ناوگان اضافه شود، ولی ازآنجا که تجربه استفاده از این نوع خودروها در دیگر شهرها وجود ندارد و استهلاک و خدمات پس از فروش خودرو نیز باید مورد توجه قرار بگیرد، به این نتیجه دست یافتیم که در قدم اول 25 خودرو به ناوگان افزوده شود.
وی با بیان اینکه این خودروها مورد استفاده شهروندان و اداره ها و نهادهای دولتی و خصوصی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: سفرهای برون شهری، تاکسی بی سیم و داخل شهر ازجمله کاربردهای این خودروها به شمار می آید و از سوی دیگر، تعرفه استفاده از این خودروها در داخل شهر و خارج شهر به ترتیب 50 و 30 درصد نسبت به تعرفه خودروهای دیگر افزایش دارد.
داودی با بیان اینکه برای متقاضیان خرید این خودروها تسهیلات تشویقی درنظر گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: هزینه تمام شده هر خودرو 500 میلیون ریال است که به متقاضیان وام 50 میلیون ریالی و 320 میلیون ریالی اختصاص داده می شود و همچنین عوارض هایی که تاکسیرانان به سازمان می دادند تا دوسال حذف خواهد شد.
نزدیک به پنج هزار خودرو زیر نظر سازمان تاکسیرانی قزوین فعالیت می کند که از این تعداد سه هزار و 859 خودرو تاکسی و مابقی خودروهای شخصی ساماندهی شده هستند.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار