فرهاد ظریف اولین خط خورده لوزانو از لیست المپیک

وب سایت رسمی برنامه نود- درحالی که حدود 4 هفته تا شروع رقابت های والیبال المپیک باقی مانده است و هنوز لیست نهایی نفرات اعزامی تیم ملی والیبال به ریو مشخص نشده است.

به گزارش سایت نود، ظاهرا سرمربی آرژانتینی تیم ملی ایران لیبروی خود را برای حضور درریو انتخاب کرده است. با توجه به محدودیت تعداد بازیکنان برای حضور دررقابت های والیبال المپیک و شرکت 12 بازیکن دراین مسابقات کاملا قابل پیش بینی بود که دربین نفرات اعزامی فقط یک لیبرو حضور خواهد داشت و و مثل اینکه انتخاب لوازنو دراین پست مهدی مرندی است و ظریف جایی درلیست نهایی نخواهد داشت. درهمین رابطه فرهاد ظریف دقایقی پیش با اعلام خط خوردن از لیست نهایی توسط لوزانو نوشت: لیبروی با تجربه تیم ملی والیبال با اعلام این خبر در صفحه اینستاگرامش نوشت:«ممنون از همه مردم عزيزم كه در اين چند سال حضورم در تيم ملى هميشه منو مورد لطف قرار دادند، امروز با نظر سر مربى قابل احترام تيم از ليست بازيكنان اعزامى به المپيك كنار گذاشته شدم. براى دوستانم در تيم ملى ارزوى بهترين هارو دارم . هميشه دوستون دارم» این متن خداحافظی لیبروی دوست داشتنی از تیم ملی والیبال ایران هم محسوب می شود.

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار