اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر با محوریت «شهر، شهروند و شهرداری»

به گزارش خبرگزاری تسنیم‌،‌ مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری شهرداری تهران که با حضور جمعی از مدیران این حوزه و معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه در سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد، از اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر با محوریت «شهر، شهروند و شهرداری» خبر داد و بر توجه ویژه بر روند اجرای این طرح تاکید کرد.

وی بر نظارت بر عملکرد پیمانکاران، تفکیک زباله از مبدا، شست‌وشوی مخازن و زیرمخزنی ها و مباحثی از این دست تاکید کرد و گفت:با دقت بسیار بر تمامی موضوعات خدمات شهری نظارت کامل داشته باشید.

یزدانی در ادامه با اشاره به برنامه پنج ساله در حوزه خدمات شهری، اذعان کرد: معاونت خدمات شهری و مناطق 22 گانه باید در راستای برنامه پنج ساله حرکت کنند و برنامه ریزی‌های لازم و دقیق در جهت تحقق این امر صورت گیرد.

به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، وی در ادامه بر تهیه اطلاعات پایه بصورت جامع و دقیق در خصوص موضوعات مختلف حوزه‌های خدمات شهری مناطق 22گانه تاکید کرد و گفت: وظیفه داریم در حوزه خدمات شهری به کارها و اقداماتمان در جهت ارتقای این حوزه شتاب بیشتری دهیم، ضمن این که عملکرد نواحی و مناطق به صورت ماهیانه ارزیابی می‌شود.

یزدانی در ادامه اذعان کرد: حوزه معاونت خدمات شهری و معاونت فرهنگی و اجتماعی در کنار یکدیگر می‌توانند اقدامات بسیار خوبی را در سطح شهر تهران و در موضوعاتی چون آموزش های شهروندی وغیره به انجام برسانند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار