باند دوم جاده فریمان به مشهد تکمیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان با حضور در شهرستان فریمان با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیت گردشگری فریمان در راستای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار اظهار کرد: به همین منظور  عملیات اجرایی محورهای روستایی شاهان گرماب و فریمان به سد که از جاذبه های گردشگری شهرستان است طی ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

وی افزود: به منظور بهره برداری مناسب از توانمندی شهرستان‌ها در حوزه خدمات، با تدبیر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، کارگروه توسعه گردشگری در مناطق مختلف استان برگزار می شود.   

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: این کارگروه مصوباتی برای تسریع در بهره‌برداری از آب گرم شاهان گرماب داشته و در همین راستا به موضوع مسیر دسترسی به این محدوده گردشگری به زودی رسیدگی می‌شود.

رشیدیان کشاورزی را از دیگر مزیت های این شهرستان برشمرد و بر لزوم استفاده از آن در راستای رونق تولید و توسعه ی اشتغال تاکید کرد.

وی با اشاره به رشد ذخیره سازی ۱۷ درصدی گندم و ۲۳ درصدی جو در استان در مقایسه با سال گذشته، استمرار این روند تا دستیابی به خود کفایی را ضروری دانست.

استاندار خراسان رضوی فریمان را از منظر وجود آب و هوای مطلوب مکان مناسبی برای توسعه ی فعالیت های کشاورزی دانست و گفت: با حمایت از صنایع و احداث کارخانجات فرآوری می توان زمینه ایجاد فرصت‌های اشتغال پایدار را فراهم کرد.

رشیدیان به دیدارش با تولید کنندگان و کارآفرینان و بازدید از شهرک صنعتی شماره دو فریمان اشاره کرد و گفت: تصمیمات خوبی برای رفع موانع تولید، ارائه تسهیلات و رونق اشتغال گرفته شد. 

وی همچنین از  تکمیل باند دوم جاده فریمان به مشهد در هفته دولت سال جاری خبر داد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار