اصفهان پس از تهران بیشترین ضریب عمل جراحی را دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علی اعتصام پور ظهر سه شنبه در مراسم بازدید استاندار و شهردار اصفهان از بیمارستان شریعتی اصفهان، اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۴۲ میلیون بار مراجعه بیمه شدگان به مراکز درمانی ملکی و طرف قرارداد در استان ثبت شد که استان اصفهان پس از استان تهران بیشترین ضریب اشغال تخت و عمل جراحی را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: بیمارستان شریعتی با ۱۷ هزار عمل جراحی رکورد دار بیمارستان های تامین اجتماعی کشور در تعداد اعمال جراحی است و پس از آن بیمارستان غرضی قرار گرفته است.

اعتصام پور تصریح کرد: بازسازی درمانگاه‌های نجف آباد، خمینی شهر، رهنان، احداث درمانگاه غرضی با زیربنای پنج هزار  متر مربع و افتتاح و بهره برداری درمانگاه تخصصی شهر نجف آباد، خرید ۱۳ دستگاه آمبولانس، تجهیز مدرن ترین آشپزخانه در بیمارستان غرضی، افتتاح سی تی اسکن بیمارستان شریعتی و افتتاح نمازخانه بیمارستان غرضی از جمله اقدامات این مدیریت بوده است.

وی بیان داشت: در استان اصفهان خدمات درمانی از طریق سه بیمارستان ملکی شامل شریعتی، غرضی و فاطمه الزهرا (س) نجف آباد و ۲۶ پلی کلینیک تخصصی ملکی در قالب درمان مستقیم به بیمه شدگان ارائه می شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان افزود: با هدف جلب رضایت بیمه شدگان هم اکنون سازمان تامین اجتماعی با بیش از چهار هزار و چهار واحد درمانی شامل بیمارستان، درمانگاه، کلینیک، داروخانه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، آنژیوگرافی، ام.آر.آی، اکو و غیره و همچنین دو هزار و ۶۹۰ پزشک عمومی، متخصص، فوق تخصص و دندانپزشک در سراسر استان اصفهان پاسخگوی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی است.

وی افزود: در دو و نیم سال گذشته بیش از ۳۰ هزار متر مربع فضای درمانی در استان اصفهان احداث، بازسازی و تجهیز شد که رضایت چشمگیر مراجعان را به همراه داشته است.

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان نیز در این بازدید به پوشش ۶۵ درصدی جمعیت استان اصفهان از خدمات سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در استان اصفهان ماهیانه بالغ بر۲۵۰ میلیارد تومان مستمری برای ۲۱۸ هزار بازنشسته پرداخت می شود.

علی اصغر دادخواه افزود: در هفته تامین اجتماعی امسال با هدف تسهیل ارائه خدمات به بیمه شدگان سه کارگزاری در شعبه ۶ اصفهان، شماره دو نجف آباد و کارخانه ذوب آهن اصفهان راه اندازی شده که با بهره برداری از این کارگزاری ها تعداد کارگزاری های فعال استان به ۱۹ واحد افزایش یافته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار