نمایش ضریح اصلی ائمه بقیع امشب در شبکه 3/ تصویر موجود فعلی جعلی است

احمد ابراهیمی، کارگردان مستند «پنجره‎های بهشتی» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره محتوای مستند پنجره‎های بهشتی گفت: مستند «پنجره‏‌های بهشتی»، نحوه ساخت ضریح توسط هنرمندان کشورمان همچنین نحوه حمل، تخریب و محل نگهداری آن (بعد از تخریب) را روایت می‎کند. مستند «بهشت ماندنی است» که سال گذشته اکران شد، درباره کلیت موضوع تخریب بقیع بود و در این مستند شرح سرنوشت ضریح روایت می‎شود.

وی با تأکید بر اینکه تمام مراحل فیلم، مبتنی بر تحقیقات متقن و دقیق است، خاطرنشان کرد: این مستند طی تحقیقات 10 ساله میدانی و کتابخانه‎ای تولید شده و نکته بسیار مهم این مستند، نمایش ضریح اصلی ائمه بقیع برای اولین بار است که تا به حال تصویرش در هیچ منبعی منتشر نشده. در واقع تصویر ضریح واقعی در این مستند، سندی کاملاً اختصاصی دارد که تا به حال در اختیار هیچ محققی قرار نگرفته بود و دلایل کافی نسبت به اینکه تصویر ضریح قبلی جعلی و تصویر ارائه شده در این فیلم اصلی است، در این مستند وجود دارد.

احمد ابراهیمی و مهرداد طاهری به عنوان کارگردان؛ مهرداد طاهری تهیه‎کننده؛ میرحسن سیدنظری گرافیک و تدوین و گویندگان میثم نمکی آرانی و نادر گوهرسود عوامل این مستند را تشکیل می‌دهند.

انتهای‎پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار