باشگاه تراکتورسازی گزینه‌های میزبانی خود را اعلام کرد

وبسایت رسمی برنامه نود -  باشگاه تراکتورسازی تبریز ورزشگاه‌هایی را که می‌توانند در هفته‌های ابتدایی لیگ از بازی‌های خانگی این تیم میزبانی کنند، اعلام کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، به دنبال زیر کشت رفتن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و آماده نشدن این ورزشگاه در شروع لیگ برتر این فصل، مسئله میزبانی تراکتورسازی در هفته‌های ابتدایی یکی از معضلات سرخپوشان تبریزی است.

به همین منظور باشگاه تراکتورسازی رسماً اعلام کرد تا آماده شدن ورزشگاه یادگار امام (ره) فقط توانایی میزبانی تیم‌ها در ورزشگاه‌های تختی و ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد را به ترتیب اولویت دارد. باتوجه به حمایت هواداران پرشمار این تیم برگزاری بازی خانگی به جز دو ورزشگاه یاد شده مقدور نیست.

این هماهنگی اداره کل تربیت بدنی استان، هیئت فوتبال و شورای تأمین این استان را می‌طلبد تا با هماهنگی، هر سه تیم نماینده استان آذربایجان شرقی در هفته‌های ابتدایی لیگ بدون هیچ مشکلی از هواداران خود پذیرایی کنند.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار