۸۷۹ نفر از شهرستان دشتی در آزمون سراسری شرکت می‌کنند

احمد طیبیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون اندیشیده شده است، اظهار داشت: از این تعداد ۶۵ درصد خانم و مابقی نیز آقایان هستند.

وی افزود: این عزیزان در رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر در روزهای پنج شنبه و جمعه همین هفته به رقابت با یکدیگر می پردازند.

طیبیان از حمایت‌های فرماندار شهرستان دشتی تقدیر کرد و یادآور شد: بیشترین شرکت‌کننده در رشته تجربی با ۵۴۳ نفر است که از این تعداد ۴۰۱ نفر زن و ۱۴۲ نفر نیز پسر هستند.

وی با اشاره به اینکه این آزمون‌ها در هفت حوزه امتحانی برگزار می‌شود، ادامه داد: در آزمون سراسری امسال ۸۷۹ نفر شرکت می‌کنند.

طیبیان تصریح کرد: برای کنکور امسال با عنایت ویژه استاندار بوشهر کلاس‌های خوبی در زمینه تقویت کنکور در سطح شهرستان برگزار شد که امیدواریم شاهد رتبه خوبی در سطح کشور باشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار