امیری: به آمادگی کامل رسیدم

مهاجم جدید پرسپولیسی ها می گوید اردوی این تیم و تمرینات در اوکراین باعث شد تا وی به آمادگی کامل برسد.

ورزش سه: وحید امیری در رابطه با اوضاع خود و تیم پرسپولیس می گوید: پیش از حضور در اوکراین تمرینات خوبی را در تهران پشت سر گذاشته بودیم با تمرینات خوبی که توسط برانکو و کادر فنی طراحی و اجرا شده بود توانستیم به آمادگی مورد نظر برسیم و پا به اردو بگذاریم.

او ادامه داد: قبول دارم که کمی از نظر بدنی مشکل داشتم که آن هم به این دلیل بود که بنده تمرینات خوبی نداشتم اما در اردوی اوکراین، با تمریناتی که به انجام رساندیم و بازی های تدارکاتی که برگزار کردیم توانستم خودم را به مرز آمادگی برسانم.

مهاجم جدید سرخ پوشان در پایان گفت: دوست دارم بعد از مدت ها، پرسپولیس به اهدافی که دارد برسد و در نهایت لیگ را با قهرمانی به پایان برساند. من هم به مانند همه بازیکنان این تیم تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم هواداران این تیم را خوشحال و افتخارات پرسپولیس را بیشتر کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار