تلاش می کنم طارمی را به پرسپولیس برگردانم!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شهروز پاشاکی که از طرف پرسپولیسی ها یکی از متهمان رفتن طارمی به ترکیه بود، با انتشار متنی از خودش دفاع کرد.

او در انتهای صحبت هایش علاوه بر طعنه زدن به نزدیکان حسین هدایتی، به نکته مهمی اشاره کرده که مشخص نیست به زمان حال اشاره دارد یا فصل بعد.

او در پیامش نوشت: با سلام خدمت همه هواداران ارتش سرخ در اين چند روز ، اتهامات زيادي بر من وارد شد كه مهدي را من به تركيه بردم ، در صورتي كه من هيچگونه فعاليتي نه تنها براي مهدي بلكه هيچ بازيكن ديگري در اين زمينه نداشته ام و اين موضوع را تمام بازيكنان فوتبال ايران ميتوانند تائيد كنند . حال جا دارد براي دفاع از حق خود اين موضوع را بيان كنم ، همه شما هواداران ميدانيد كه مهدي ٤ هفته قبل از اتمام ليگ اعلام كرده بود كه در ايران نميماند ، حال سوال اينجاست چه كسي از من به مهدي نزديك تر بود كه به درخواست حاج حسين هدايتي در ضيافت افطاري رئيس جمهور كه از من خواستند كه مهدي را براي مذاكره به دفتر ايشان ببرم ، از آنجايي كه خود من هم مانند شما پرسپوليسي بوده و دوست داشتم مهدي در پرسپوليس بماند تلاش بسيار زيادي كردم تا مهدي را راضي كنم ، دو جلسه با حاج حسين هدايتي و يك جلسه با دكتر طاهري برگزار كند ، چون مهدي همش به من ميگفت من كه قرار نيست بمانم ، چرا اینقدر اصرار ميكني ؟ حال براي اينكه ثابت كنم از خيلي ها پرسپوليسي ترم و ادعاي پرسپوليسي بودن الكي نميكنم و مثل بعضي از دوستان دنبال سلفي گرفتن با مهدي و جمع كردن فالوور نيستم از همين الآن تلاش خود را براي برگرداندن مهدي به پرسپوليس انجام خواهم داد . اميدوارم خداوند مرا در اين راه ياري كند. والسلام

116

بانک ورزش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار