اولین تریلر از گیم پلی بازی Raiders of The Broken Planet منتشر شد

بازی آنلاین Raiders of The Broken Planet مدتی است که توسط Mercury Steam در حال توسعه می باشد اما هنوز اطلاعاتی در رابطه با قابلیت های موجود در آن به اشتراک گذاشته نشده است.

با این حال به تازگی در کنفرانسی که در ماه جولای برگزار شد ترلری از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشته و به صورت کامل در رابطه با ویژیگ های مختلف درون بازی توضیح داده است.

این بخش ها شامل سلاح ها, کاراکتر اصلی و نحوه ی مبارزات او, پوشش و و تجهیزات محافظتی, سیستم سفارشی سازی, انتخاب سلاح های مختلف و هم چنین دشمنان مختلف می باشد.

در کنار آن انواع محیط های مختلف درون بازی به همراه, الت ها, نقشه ها و مهارت های مختلف کاراکتر اصلی بازی در مبارزه نیز در این ویدئو نمایش داده شده است.

در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

مکانیک و طرح های مختلف برای تجربه ی گیم پلی بازی در این ویدئو به خوبی قابل مشاهده بوده و هم چنین گرافیک و دقت در طراحی قسمت های مختلف بازی نیز نمایش داده شده است.

Raiders of The Broken Planet قرار است در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و PC در اختیار کاربران قرار بگیرد اما تاریخ دقیق برای دسترسی به بازی و تجربه ی آنلاین آن هنوز مشخص نشده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار