فرشاد احمدزاده: برای شروع لیگ آماده هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان برای شروع لیگ آماده هستند، گفت: اردوی خوبی را در کشور اوکراین برگزار کردیم که در روند آماده‌سازی به ما کمک کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، فرشاد احمدزاده در رابطه با برگزاری اردوی آماده‌سازی در تیم فوتبال پرسپولیس در کشور اوکراین گفت: در دو هفته اخیر تمرینات خوبی را در کشور اوکراین انجام دادیم. با برنامه‌ای که کادر فنی در نظر گرفته بود، فکر میکنم بازیکنان آماده‌گی خوبی پیدا کردند و به شرایط ایده آل رسیدند.

وی با اشاره به فشار تمرینات برانکو ایوانکویچ افزود: تمرینات پر فشاری را در روزهای اخیر انجام دایدم. اما فکر می‌کنم بازیکنان سر حال هستند و آماده‌ایم که با قدرت در لیگ حاضر شویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه آیا تا شروع لیگ بدن‌های بازیکنان برای مسابقات آماده می‌شوند، تصریح کرد: شاید در یکی دو هفته اول کمی بدن‌هایمان سنگین باشد. اما بازی‌های تدارکاتی که برانکو در نظر گرفته بود به ما کمک کرد تا بدن‌هایمان شرایط خوبی پیدا کند.

احمدزاده در خصوص تغیرات در ترکیب پرسپولیس در مسابقات دوستانه اخیر این تیم گفت: بازی‌های دوستانه به این خاطر انجام می‌شود که مربی از بازیکنانش شناخت پیدا کند. اما در مجموع  بازی‌های خوبی در این اردو انجام دادیم و اردوی خوبی را در اوکراین پشت سر گذاشتیم.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار