‫تیراندازی یک فرد ناشناس به سه نوجوان در زمین بسکتبال

رکنا: در حادثه تیراندازی در ایالت پنسیلوانیا آمریکا سه نوجوان مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

فرد مسلح سه نوجوان را در ایالت ایالت پنسیلوانیا در آمریکا به گلوله بست.
بر اساس گزارش nbcphiladelphia، این حادثه در جنوب غربی شهر «فیلادلفیا» رخ داد و طی آن فرد مسلح پس از اتمام بازی بسکتبال این سه نوجوان را هدف قرار داد.
به گفته پلیس فیلادلفیا، این سه نوجوان که 14، 15 و 16 ساله هستند در یک لیگ محلی بسکتبال در زمین‌بازی در تقاطع خیابان 61 م و خیابان بالتیمور بازی می‌کردند و بعد از اتمام بازی در حال رفتن به خانه بودند که این حادثه رخ می‌دهد.
با توجه به گزارش پلیس در این رابطه، این سه نوجوان از ناحیه بازو، صورت و پا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و در حال حاضر هرسه به بیمارستان منتقل شده‌اند که شرایط نوجوان 15 ساله که از ناحیه صورت هدف قرار گرفته وخیم گزارش شده است.
وضعیت دو قربانی دیگر باثبات گزارش شده است.
تحقیقات پلیس در این رابطه آغاز شده اما تاکنون هیچ خبری در رابطه با ضارب و علت وقوع این حادثه مخابره نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار