X بستن تبلیغات
5. Fixed

«پناهی» به عنوان رئیس هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی انتخاب شد

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی ظهر سه شنبه با حضور امیر حسینی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و هیئت همراه، رؤسای ستادی و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

با برگزاری نخستین انتخابات هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی با شرکت چهار کاندیدا، «پرویز پناهی» با انصراف غلام حسین جهان بخش، محمد عکاسی و عدم حضور ابوالفضل زارع با اخذ ۱۶ رأی از ۱۶ رأی ماخوذه به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران در این مراسم ضمن اشاره به جایگاه ورزش کارگری استان اظهار داشت: آذربایجان شرقی جزو استان های فعال و برتر در عرصه ورزش کارگری کشور بوده و ما ارزیابی های مثبتی از آن داریم.

امیر حسینی ادامه داد: امکانات خوبی برای ورزش کارگری فراهم شده و به لحاظ جذابیت های ویژه اقتصادی، صادراتی آذربایجان شرقی، توجه به ظرفیت های ورزشی و توسعه آن ها می تواند ره آوردها و دستاوردهای خوبی برای این استان داشته باشد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر توسعه و ترویج نهضت ورزش کارگری در استان، توجه به ورزش را از ضرورت های جامعه قلمداد و تصریح کرد: خوشبختانه نسبت به گذشته، رویکردها در خصوص ورزش بهتر شده و جامعه اهمیت ورزش را بیش از پیش درک کرده و ورزش جزو سبد خانوار قرار گرفته است.

گفتنی است ورزش کارگری آذربایجان شرقی پیش از این تحت نظر اداره کار و امور رفاه اجتماعی این استان بوده و با راه اندازی رسمی هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی به سرپرستی پرویز پناهی، بصورت مستقل در سطح استانی فعالیت می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار