Xبستن تبلیغات

٢٥٩ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان به سازمان تامین اجتماعی

٢٥٩ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان به سازمان تامین اجتماعی

علی حسینی محمد اباد  مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان به مناسبت هفته تامین اجتماعی  در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر  عنوان کرد:در بخش بیمه ای در استان کرمان ما در سال گذشته ماهیانه بالغ بر ٨٥ میلیارد تومان پرداختی به مستمری بگیران و بیمه شدگان عزیز داشته ایم .

وی افزود: در سال گذشته ٣/٧ درصد افزایش تعداد بیمه شدگان در استان داشته ایم،همچنین در سال ٩٤ شعب شهداد ، گلباف وفهرج را جهت خدمت دهی بهتر راه اندازی نموده ایم 

حسینی با اشاره به تلاش هایصورت گرفته در جهت تقویت شعب اقماری اظهارداشت:امیدوارهستیم بتوانیم خدماتمان را به مردم تعمیم و گسترش دهیم 

وی همچنین افزایش در بخش  مستمری بگیران را حدود ١٠ درصد اعلام کرد وافزود:حدود ٤١ هزار کارگاه فعال در استان داریم که بالغ بر ٢٨٩ هزار بیمه شده اصلی در این کارگاها مشغول به کار می باشند .

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: به دلایل مشکلات اقتصادی پرداخت حق بیمه بعضی از کارگاها با مشکلاتی روبرو شده است که سعی بر تعامل و همکاری با این نوع کارگاها داشتیم و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و نام گذاری این سال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل سازمان تامین اجتماعی در اجرای ائین نامه اجرایی ماده ١٣ استفاده از حداکثر توان واحد های تولیدی که در تاریخ ٩٥/٣/١٣در هیات وزیران تصویب شده از تاریخ ٩٥/٣/٢٧ قانون بخشودگی جرائم  ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اطلاع رسانی صورت گرفته خاطر نشان کرد: تمامی کارفرمایان اعم از صنعتی ، معدنی ، تولیدی که داری بدهی معوقه در تامین اجتماعی هستند میتوانند با پرداخت اصل حق بیمه حتی با ١٢ ماه به صورت تقسیط و از ١٠٠ درصد بخشودگی جرائم معاف شوند ،کارفرمایان محترم میتوانند تا تاریخ ٩٥/٦/٢٦به شعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه و درخواست خود را ارائه نمایند تا ازاین فرصت استفاده کنند.

حسینی عنوان کرد : در استان ٢٥٩ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان به سازمان میباشد که حدود ٦٥ میلیارد تومان آن  مربوط به جرائم  می باشد  که با استفاده از این طرح این مبلغ به چرخه اقتصاد بر میگردد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار