تقویم آموزشی سال آینده دانشگاه آزاد ابلاغ شد/ آغاز ثبت‌نام نیم‌سال بعدی از 16 شهریور

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، فرهاد حسین‌زاده لطفی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد درباره تقویم آموزشی این دانشگاه گفت: بخش‌نامه تقویم آموزشی سال 95_96 در تاریخ 20 تیر به همه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ثبت‌نام و انتخاب واحد برای نیم‌سال اول تحصیلی 95 از تاریخ 16 شهریور تا 25 شهریور خواهد بود. هم‌چنین کلاس‌های این ترم از 27 شهریور آغاز می‌شود.

حسین‌‌زاده لطفی با اشاره به اینکه دانشجویان نیم‌سال اول از 10 تا 14 مهر برای حذف و اضافه فرصت دارند، گفت: نیم‌سال اول 95 در تاریخ 16 دی تمام می‌شود و 18 تا 30 دی امتحانات آن برگزار می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد افزود: ثبت‌نام و انتخاب واحد نیم‌سال دوم 95 از 2 بهمن آغاز و تا 7 بهمن ادامه دارد، کلاس‌های این ترم نیز از 9 بهمن برگزار می‌شود و دانشجویان می‌توانند از تاریخ 23 تا 27 بهمن برای این ترم حذف و اضافه انجام دهند.

وی به پایان کلاس‌های نیم‌سال دوم 95_96 اشاره کرد و گفت: ترم دوم دانشگاه آزاد تا تاریخ 11خرداد 96 ادامه دارد و امتحانات این دوره در تاریخ 17 تا 29 خرداد 96 برگزار خواهد شد.

حسین‌زاده لطفی درباره ترم تابستان سال آینده دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام و انتخاب واحد برای ترم تابستان سال آینده در تاریخ 3 تا8 تیر96 خواهد بود و کلاس‌های این دوره از 10 تیر96 آغاز می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد افزود: دانشجویانی که برای ترم تابستان سال آینده ثبت می‌کنند در همان تاریخ 10 تیر می‌توانند واحدهای انتخابی خود را حذف یا اضافه کنند.

وی با بیان اینکه ترم تابستان 96 در تاریخ 2 شهریور پایان می‌پذیرد، گفت: امتحانات این دوره از 4 تا 9 شهریور 96 برگزار می‌شود.

حسین‌زاده لطفی افزود: بخش‌نامه تقویم آموزشی سال تحصیلی 95_96 دانشگاه آزاد برای همه واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه لازم‌الا‌جراست.

انتهای پیام/

http://fna.ir/2B6YOG

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار