آهنگساز Fallout 4 بر روی موسیقی بازی Eagle Flight کار می کند

آهنگساز معروف بازی های ویدئویی Inon Zur که تاکنون بر روی موسیقی متن بازی های مختلفی همچون Fallout 4 و Prince of Persia کار کرده است, در حال حاضر بر روی آهنگ های عنوان جدید و واقعیت مجازی جدید یوبی سافت Eagle Flight نیز کار می کند.

این بازی جدید نوعی مسابقات شکار است که بازیکن در آن به عنوان عقاب و پرندگان مختلف گیم پلی را تجربه کرده و برای گرفتن شکار خود با هم مسابقه می دهند.

انرژی زیادی درون این بازی وجود دارد یک موسیقی عالی خود باعث می شود هیجان آن بشتر شده و حس بهتری به بازیکنان القاء کند. از آن جایی که حیات و طبیعت در این بازی به زیبایی نمایش داده می شود آهنگساز آن تصمیم گرفته موسیقی متن بازی را به گونه ای بسازد که با سبک آن متناسب باشد.

شما در مکان ها و شهر های بسیار زیبایی همچون لندن, پاریس و یا رُم پرواز کرده و نشانه های نمادین آن ها مثل برج ایفل آن را مشاهده کنید و به عنوان یک عقابل در فراز آسمان ها پرواز کنید.

این بازی برای پلتفرم PlayStation VR برنامه ریزی شده و توسط هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive نیز بر روی PC قابل اجرا می باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار