به‌نظر می‌رسد که محبوبیت Red Dead Redemption باعث ایجاد مشکلاتی برای فروشگاه مایکروسافت شده بود

به‌نظر می‌رسد که محبوبیت Red Dead Redemption باعث ایجاد مشکلاتی برای فروشگاه مایکروسافت شده بود

همان‌طور که ما می‌دانیم، مدت‌ها بود که منتظر تجربه‌ی عنوان Red Dead Redemption برروی ایکس‌باکس وان، البته به لطف سیستم پشتیبانی از نسل قبل این کنسول بودیم و به‌تازگی، این اتفاق به وقوع پیوست و بالاخره به سرانجام رسید و محبوبیت Red Dead Redemption، با رشدی بی‌نظیر و عالی همراه بوده و همچنین به‌خوبی برروی ایکس‌باکس وان، حتی بهتر از ایکس‌باکس ۳۶۰ اجرا می‌شود و تجربه‌ی روانی را به شما هدیه می‌دهد و طبیعتا تمام خاطرات‌تان با این عنوان را زنده می‌کند. علاوه‌بر تمام این‌ها، شاهد بالارفتن میزان فروش این عنوان، بعد از اعلام رسمی مایکروسافت و قبل از انتشار و موجودشدن آن در ایکس‌باکس وان بودیم. در ادامه همراه گیمفا باشید.

به‌نظر می‌رسد که افزایش محبوبیت Red Dead Redemption، بیش از آن چیزی بوده که فکرش را می‌کردیم، زیرا دیروز، Inquisitr گزارش کرده بود که به‌دلیل محبوبیت زیاد این بازی، افراد زیادی تلاش برای دسترسی به فروشگاه مایکروسافت داشتند، اما فروشگاه دارای مشکلاتی بود. واقعا به‌نظر می‌رسد که صفحه‌های این بازی در فروشگاه مایکروسافت، دارای مشکلاتی بوده‌اند و ظاهرا هنوز پابرجا هستند، اما از طرفی، به‌نظر می‌رسد که خیلی از مردم هم به‌راحتی توانسته‌اند این بازی را دریافت کنند.

به‌نظر می‌رسد که موجودبودن Red Dead Redemption برروی ایکس‌باکس وان، حاکی از پیروزی ابتکار مایکروسافت، یعنی سیستم پشتیبانی از نسل قبل است و یکی از دلایلی است که موفقیت این سیستم را ثابت می‌کند و طبیعتا مایکروسافت از این کار و موفقیتی که به‌دست آورده و خواهد آورد، خوشحال است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار