فراخوان انتشار «کتاب‌ مذهبی» منتشر شد

فراخوان انتشار «کتاب مذهبی» در چهار محور اصلی ویژه دو گروه سنی کودک و نوجوان و بزرگسال منتشر شد.

به گزارش ایسنا،  موسسه انتشاراتی آستان قدس رضوی - به‌نشر - بنا دارد انتشار کتاب‌هایی با موضوعیت سیره و سنت امام رضا(ع)، سیره وسنت پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) و... را در سال جاری در دستور کار خود قرار دهد و به همین منظور فراخوان «کتاب مذهبی» را منتشر کرده است.

معارف اسلامی (اصول و فروع دین، احکام ،‌قرآن ،‌سبک زندگی،‌اقتصاد اسلامی‌،علم و دین ،‌بزرگان دینی و ...) و موضوعات مرتبط با ‌ارزش‌های انقلاب اسلامی (دفاع مقدس، سیره امام (ره) و رهبری،  بیداری اسلامی،ولایت فقیه، فلسطین و.. ) از دیگر محورهای نشر کتاب در این موسسه انتشاراتی در سال جاری است.

 این موسسه با انتشار فراخوان «کتاب مذهبی» از همه نویسندگان درخواست کرده است با ارسال اثر و یا طرح خود در انتشار این کتاب‌ها با این موسسه همکاری کنند. این کتاب ها در قالب داستان، داستانهای بلند و مجموعه مقالات برای مخاطب عام منتشر خواهد شد.

بر اساس این خبر، علیرضا باقری جبلی کارشناس کتاب کودک و نوجوان و محسن ذکا اسدی کارشناس کتاب بزرگسال برای این موضوع معرفی شده‌اند.

دفتر موسسه انتشاراتی به‌نشر در تهران در کارگر شمالی، بعد از چهارراه نصرت، کوچه شهید طاهری، پلاک 16 (شماره تلفن 88960466) واقع است. همچنین دفتر این موسسه در مشهد در بلوار سجاد، خیابان میلاد (تلفن  37652008) قرار دارد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار