X بستن تبلیغات
5. Fixed

افتتاح فاز دوم مجتمع تفریحی و تجاری لاله پارک تبریز با حضور سلطانی فر

افتتاح فاز دوم مجتمع تفریحی و تجاری لاله پارک تبریز با حضور سلطانی فر فاز دوم مجتمع تفریحی و تجاری لاله پارک تبریز به دست معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

فاز دوم مجتمع تفریحی و تجاری لاله پارک تبریز به دست معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی  سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن بازدید از فاز اول مجتمع لاله پارک تبریز، فاز دوم آن را نیز افتتاح کرد.
در این مراسم، تعدادی از مسئولان ملی و استانی حضور داشتند.
علی پولاد، رییس هیئت مدیره شرکت لاله‌پارک در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های ارزنده مدیران سابق استان، در خصوص تشویق به امر سرمایه‌گذاری و احداث این مجتمع تجاری تفریحی، گفت: افتخار می‌کنم که بگویم هتل لاله پارک تبریز تنها هتل در کشور است که حتی یک سانتی متر فضای اضافه ندارد.
وی افزود: این مجموعه در طول هشت سال و در مساحتی به زیربنای 100 هزارمتر مربع و در دو فاز احداث شده است.
رییس هیئت مدیره شرکت لاله‌پارک ادامه داد: در بهمن ماه سال 91 فاز اول این مجموعه افتتاح شد و امروز فاز دوم لاله پارک تبریز با عنوان هتل بین‌المللی لاله به دست معاون رییس جمهور افتتاح می‌شود.
وی اظهار کرد: این هتل، بهترین استانداردهای بین‌المللی روز دنیا را داراست و با داشتن 220 اتاق و 520 تخت خواب در 17 طبقه آماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان و گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.
به گفته پولاد، میزان سرمایه هزینه شده برای احداث این مجموعه، 400 میلیارد تومان می‌باشد که با افتتاح آن برگ زرین دیگری به اوراق درخشان تبریز اضافه شد.
وی خاطرنشان کرد: این مجموعه، باعث ایجاد اشتغال مستقیم برای 1500 نفر و اشتغال غیر مستقیم برای 5000 نفر شده است.
پولاد تصریح کرد: میزان مراجعه به لاله پارک تبریز، روز به روز افزایش می‌یابد و خوشبختانه ما شاهد بازدید شش میلیون نفر در سال از این مجتمع تفریحی، تجاری و خدماتی می‌باشیم.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار