جزییات كتك خوردن پرستاران در تهران و بابل

سازمان نظام پرستاری اخیرا از برخورد خشونت آمیز با دو پرستار از سوی پزشکان در شهرهای تهران و بابل خبر داد و وزارت بهداشت هم تاکید می‌کند که اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات این وزارتخانه به صورت جدی در حال پیگیری ماجراست.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  پرستار بخش آی سی یو یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران می‌گوید: بیماری در آی سی یو بیمارستان با تشخیص بیماری ستیونز جانسون (مربوط به حساسیت دارویی) در سرویس جراحی بستری شد. طبق دستور پزشک بیمار باید روزانه دو نوبت حمام می‌شد. نوبت حمام شب قبل، علیرغم پیگیری و یادآوری ما به رزیدنت‌های جراحی، انجام نشد

 صبح روز بعد، سرویس جراحی برای ویزیت آمدند و با این منظره روبرو شدند. یک دکتر رزیدنت سال چهارم جراحی، با صدای بلند شروع به بحث و جدل با پرسنل و به هم ریختن نظم بخش آی سی یو کرد.

 این پرستار آی سی یو، تعریف می‌کند که طبق دستور سرویس جراحی، کاغذی بالای سر این بیمار زده بودیم که حتی تغییر پوزیشن هم در حضور رزیدنت انجام شود. اگر این قدر حساسیت نشان نمی‌دادند، پرستاران خودشان حمام بیمار را انجام می‌دادند.

پزشک در حضور سوپروایزر همه این قضایا را دوباره و با صدای بلند گفت. بعد از تمام شدن حرف‌های وی، من هم با سوپروایزر صحبت کردم و در حال بیان توضیح بودم که به سمت من هجوم آورد و به صورت من سیلی زد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار