بمب جذاب از دست پرسپولیس پرید!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سروش رفيعي يكي از بهترين و باكيفيت‌ترين بازيكنان ليگ ايران در فصل قبل بدل شد؛ بازيكني كه دوران خدمت سربازي‌‌اش را با پيراهن تراكتورسازي مي‌گذراند. اين بازيكن اما در نيم‌فصل ليگ پيش‌رو ، دوران سربازي‌‌اش به اتمام مي‌رسد و مي‌تواند به تيم ديگري بپيوندد و بازيكن آزاد مي‌شود. پرسپولیس و برانکو از مشتریان رفیعی هستند و می خواهند هر طوری شده او را سرخ پوش کنند اما مسئولان باشگاه تراكتورسازي براي حفظ سروش در تلاش‌ هستند تا قرارداد اين بازيكن را حداقل تا پايان فصل تمديد کنند.

يكي از مديران باشگاه تراكتورسازي درباره تمدید قرارداد رفیعی گفت: «مذاكرات به خوبي پيش مي‌رود و دو طرف اميدوار به ادامه همكاري هستيم. اميدواريم به محض اينكه خدمت سربازي رفيعي به اتمام رسيد، قرارداد جديدي با باشگاه به ثبت برساند و حداقل تا اين فصل و حتي براي چند سال ديگر در تراكتورسازي بماند. مي‌خواهيم نظر او را جلب كنيم و سروش را در تيم نگه داريم چون حضور سروش باعث خوشحالي هواداران است. فعلاً در شرايط بسيار خوبي در مذاكرات قرار گرفته‌ايم و همه به آينده اميدواريم.»

116

خبر ورزشی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار