بزرگترین تیم Insomniac بر روی بازی انحصاری Spider-Man کار میکنند

چند روز پیش ما فهیمدیم که در Insomniac Games همه ی سازندگان دست به دست هم داده اند تا بدون هیچ کم و کسری بر روی بازی انحصاری پلی استیشن ۴ یعنی Spider-Man کار کنند. ما امروز جزییات بیشتری را در این رابطه به دست آوردیم.

آنها در توییتر خود گفتند که تیمی که بر روی این عنوان اتحصاری کار می کنند بسیار عظیم است و تا به الان چنین اقدامی را بازی های این سازنده ندیده ایم.

تجربه نشان داده که Insomniac Games معمولا بازی های خود را با تیم کوچکتری می سازد ولی این دفعه تفاوت دارد . را که اولا آنها با بازی حساس رو به رو هستند که نیاز به توجه و ساخت متفاوتی دارد و آنها مایل هستند تا بهترین بازی را برر وی PS4 ارائه دهند که بدون نقض و کامل باشد

این سازنده قبلا گفته بود که بازی سال های زیادی است که در دست ساخت است ، باز هم خیلی خوبه که ما هم اکنون این بازی را در یک زمان بسیار مناسب مشاهده کردیم. احتمالا قبل از انتشار دمویی از این بازی منتشر نمی شود ولی باز هم کنجکاو هستیم تا در مورد بخش چند نفره ی بازی اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

با این وجود هنوز اطلاعات زیادی از تاریخ انتشار این بازی جدید Spider-Man مشخص نشده است, بنابراین فعلا باید منتظر اخبار بیشتر و دقیق تر از سوی سازندگان باشیم.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار