عابربانک تیم استقلال تهران کیست؟ + عکس

 با عابربانک استقلال آشنا شوید

عابر بانک واژه ایست که برای همگان آشناست اما عابر بانک استقلال را شاید هرکسی نشناسد مجید خدایی مدیر اجرایی باشگاه استقلال که لقب عابر بانک تیم استقلال پایتخت را به خود اختصاص داده اسپانسر استقلال می باشد که از لحاظ تامین البسه بازیکنان و تهیه بلیت ها مسافرتی آنها را تامین میکند.

با حکم بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه استقلال، محسن خدایی که در لیگ برتر پانزدهم به عنوان مدیر اجرایی در کنار تیم فوتبال استقلال حضور داشت، برای لیگ شانزدهم هم به عنوان مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.

روز گذشته فرزاد مجیدی در گفت وگویی اعلام کرد که فردی در باشگاه استقلال به عنوان مدیراجرایی باشگاه فعالیت می کرد که از سوی منصور پورحیدری و نصرالله عبداللهی لقب «عابر بانک» را گرفته بود.

«مجید خدایی» سال گذشته با حکم بهرام افشارزاده به سمت مدیر اجرایی باشگاه استقلال انتخاب شد. این فرد در بیشتر تمرینات کنار تیم بود و در برخی سفرها هم استقلال را همراهی کرد.

این فرد از دوستان فرزند یکی از مسئولان نظام است و از این طریق توانست وارد باشگاه استقلال شود.

خدایی تأمین البسه استقلال را برعهده دارد و به دلیل ارتباط با بسیاری از شرکت های هواپیمایی، بلیت های سفر استقلال به شهرستان ها را تأمین می کند. خدایی هم اکنون همراه استقلال به ارمنستان سفر کرده است.

عابربانک استقلالعابربانک تیم استقلال تهران کیست؟ + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار