ایران را به عنوان مهم‌ترین مرکز گردشگری حلال دنیا معرفی کنیم

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که تمامی اصول مربوط به گردشگری حلال را در برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری و سایر برنامه‌ها رعایت می‌کند و از این پس نیز تلاش می‌کنیم ایران را به عنوان مهم‌ترین مرکز گردشگری حلال دنیا معرفی کنیم.

 مسعود سلطانی‌فر شه شنبه 22 تیر در گفت‌وگو با خبرنگاران استان آذربایجان شرقی گفت: شهر تبریز زیرساخت‌های بسیار مناسب گردشگری، فرهنگی، تاریخی و ... دارد و با داشتن این ظرفیت‌ها، می‌تواند به عنوان یکی از کانون‌های مهم طبیعت‌گردی کشور محسوب شود.

وی افزود: انتخاب این شهر، به عنوان مرکز گردشگری کشورهای اسلامی، جای تبریک به مردم دارد و امیدواریم با همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های مربوطه و مردم، شاهد هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های مربوط به تبریز 2018 باشیم.

وی ادامه داد: برنامه‌های بسیار ویژه‌ای برای سال 2018 در نظر گرفته شده و از مدت‌ها پیش، مقدمات لازم با هدف هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه‌ها آغاز شده است.

سلطانی‌فر از آغاز به کار ستاد ملی تبریز 2018 در تهران خبر داد و گفت: تمامی دستگاه‌های ذیربط در امر گردشگری، فرهنگی، تاریخی در جلسات این ستاد شرکت خواهند کرد.

به گفته این مقام مسئول، تا سال 2018 جشنواره‌ها و برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در تبریز برگزار خواهد شد.
سلطانی‌فر همچنین از برگزاری جشنواره بین‌المللی سران کشورهای اسلامی به میزبانی تبریز در شهریور سال‌جاری خبر داد.

همچنین دقایقی پیش مجتمع فرهنگی، تجاری، رفاهی و اداری ستاره‌باران توسط سلطانی‌فر افتتاح شد. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار