جنبش سیاه‌پوستان نژاد پرستانه است/وجود «خشونت‌ بیش ازحد» در جامعه سیاه‌پوستان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  «رودی جولیانی» خشونت بیش از حد را جزئی از زندگی سیاه‌پوستان دانست و گفت که سیاهپوستان آمریکایی خطری علیه خودشان هستند!

بر اساس گزارش ایندیپندنت، شهردار سابق نیویورک اعتراض سیاه‌پوستان را فقط به دلیل بهره‌برداری‌های سیاسی دانست و ضمن حمایت از رفتار نژادپرستانه پلیس از خانواده‌های سیاه‌پوستان آمریکا خواست که به کودکانشان یاد بدهند که به پلیس احترام بگذارند!

جولیانی خطاب به خانواده‌های سیاه‌پوستان گفت:"99 درصد موارد قتلی که برای سیاه‌پوستان رخ داده از طرف فرزندان سیاه‌پوستان دیگر است که آنها را به قتل رسانده‌اند".

وی با ذکر این مطلب که "البته زندگی سیاه‌پوستان اهمیت دارد" افزود:" طرفداران این جنبش در رابطه با خشونت‌های اعمال‌شده از سوی پلیس آمریکا «بزرگ‌نمایی» می‌کنند و این جنبش ضدارزش‌های آمریکا است.

«جولیانی» که با شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس مصاحبه می‌کرد در اظهارنظری قابل تأمل گفت که بیشتر سیاه‌پوستان آمریکا به دست دیگر شهروندان و به‌خصوص سیاه‌پوستان کشته شده‌اند.

با توجه به گزارش نیویورک دیلی‌نیوز، در طول دو دوره شهرداری «جولیانی»، بین سال‌های 1994 و 2001 ، پلیس 160 مظنون را در شهر نیویورک به قتل رساند که سال 1996 با 30 قتل مرگبارترین سال دوران وی محسوب می‌شود.

نام شهردار سابق نیویورک در میان اسامی شخصیت‌های آمریکایی به چشم می‌خورد که در همایش 9 ژوئیه فرقه رجوی در پاریس شرکت کرده بودند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار