دست نشان: از عمران‌زاده ناراحت نیستم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از عملکرد این تیم در فصل نقل‌وانتقالات لیگ برتر ابراز رضایت کرد.

خبرگزاری تسنیم: نادر دست‌نشان در مورد عملکرد صنعت نفت در فصل نقل‌وانتقالات لیگ برتر گفت: ما هنوز نیاز به جذب بازیکن داریم و سه بازیکن دیگر می‌خواهیم که بیشتر در فاز تهاجمی خواهند بود. با توجه به بودجه باشگاه و همچنین وزارت نفت، از عملکرد باشگاه‌مان در فصل نقل‌وانتقالات راضی هستم. به‌هر حال ما دنبال ستاره نبودیم و می‌خواستیم یک تیم جوان و یکدست تشکیل بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که صنعت نفت به‌دنبال چه جایگاهی در جدول است، اظهار داشت: از حالا چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی ما تلاش می‌کنیم یک تیم خوب داشته باشیم و در لیگ برتر به ثبات برسیم. مهم‌ترین وظیفه ما این است که از شخصیت و اعتبار باشگاه قدیمی صنعت نفت آبادان دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به طرح این موضوع که آیا از رفتار عمران‌زاده بابت انصراف از حضور در صنعت نفت ناراحت است، تصریح کرد: من از او ناراحت نیستم و در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. حنیف دلش نمی‌خواست به تیم ما بیاید و به تیمی دیگر رفت. مهم این است که در حال حاضر بازیکنانی داریم که عاشق صنعت نفت هستند و این برای تیم ما بسیار مهم است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار