پاس‌کاری مشکلات بسکتبال بانوان چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟

موضوع بازی تدارکاتی برای بسکتبال بانوان برای رسانه‌ها و مخاطبان سوژه‌ای تکراری‌ست اما انگار هیچ‌گاه این موضوع به گوش مسئولان نرسیده و باید دید پاس‌کاری مشکل بسکتبال بانوان چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، شرایط بسکتبال بانوان سوژه‌ای تکراری برای مخاطبان و رسانه‌هاست اما گویی هیچ‌گاه این موضوع به گوش مسئولان نرسیده است چرا که هیچ اهمیت به آن داده نمی‌شود.

سال ها است که حرف از بین‌المللی شدن بسکتبال بانوان به میان می‌آید و رییس فدراسیون نیز با همین شعار بارها نظر  بانوان این رشته  را جلب کرده است. در کل روسای بسیاری از فدراسیون‌ها با شعار توسعه بخش بانوان موفق به جمع کردن آرای زیادی شده‌اند اما درصد کمی از آن‌ها برنامه‌های خود را از صفحه کاغذ خارج کردند و جامه عمل به آن پوشاندند.

بسکتبالیست‌های بانوان زمان کمی تا پایان مهلت فیبا دارند تا بتوانند نظر آن‌ها را برای حضور باحجاب در رقابت‌های بین‌المللی جلب کنند.

وزارت ورزش و فدراسیون در این مدت به خوبی در زمین بسکتبال بانوان پاس‌کاری کردند و هریک وظیفه برگزاری بازی تدارکاتی برای این تیم را بردوش دیگری گذاشتند.

در روزهای پیش این صحبت به گوش رسید که اسامی بازیکنان برای حضور در تیم ملی بانوان اعلام شده است اما فریده هادوی در گفت وگو با ایسنا اعلام کرد که هیچ اسمی به فدراسیون نداده است چرا که اصلا هیچ بازی در پیش نیست و فعلا باید منتظر وعده شهریان معاون وزیر ماند.

از حدود دوسال پیش که فدراسیون جهانی به تیم های مسلمان و با حجاب اجازه داده که در رقابت‌های تدارکاتی شرکت کنند تیم ملی بسکتبال ایران هم‌چنان در حسرت انجام یک بازی خوب و یا حضور دریک تورنمنت معتبر مانده است.

به نظر می‌رسد این پاس کاری میان فدراسیون و وزارت که دائما از هدف خود برای توسعه بسکتبال بانوان صحبت می‌کنند تا ادامه داشته باشد و فقط زنگ پایان 24 ثانیه می‌تواند آن‌ها را آگاه کند که این بازی تمام شده است. زمانی که آگاهی هیچ فایده ای برای بانوان نخواهد داشت.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار