تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

صحن مجلس

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی در جلسه علنی امروز مجلس توسط رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد.

به گزارش ایسنا،  متن این تذکرات به شرح زیر است:

حبیب الله نیکزادی پناه نماینده بم به رئیس جمهور: توضیح علت عدم اجرای کامل مصوبه هیات وزیران راجع به تغییر فرمانداری شهرستان بم. زهرا سعیدی نماینده مبارکه به وزیر جهاد کشاورزی: رسیدگی به وضع کشاورزان شهرستان مبارکه. زاهدی نماینده کرمان به وزیر جهاد کشاورزی: اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با کرم خراط که درختان گردو در مناطق مختلف کشور به ویژه کرمان را در معرض خطر قرار داده است. بهرام نیا نماینده نهاوند به وزیر آموزش و پرورش: تجدیدنظر در ملاک محاسبه بازنشستگی فرهنگیان. حسن نوروزی نماینده رباط کریم به رئیس جمهور: توضیح علت انتزاع فرودگاه امام خمینی(ره) از شهرستان رباط کریم و الحاق به شهرری بدون رعایت موازین قانونی الحاق و انتزاع. جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام به وزیر کار: توضیح علت کاهش سهیمه و افزایش مالیات شرکت های مرزنشینان که سبب آسیب به اقتصاد معیشتی ایشان شده است. علی کرد نماینده خاش به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم حل مشکلات کشاورزان، دامداران و باغداران. حشمت الله فلاحت پیشه و فرهاد تجری، قاسم جاسمی و الله یار ملکشاهی نماینده اسلام آباد غرب، دالاهو، قصر شیرین، گیلانغرب، کرمانشاه و کوهدشت به وزیر جهاد کشاورزی: توضیح علت عدم پرداخت بهای چغندر خریداری شده از کشاورزان استان کرمانشاه. اصغر سلیمی نماینده سمیرم به وزیر جهاد کشاورزی: توضیح علت عدم پرداخت خسارت کشاورزان شهرستان سمیرم. محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق به وزیر جهاد کشاورزی: حل مشکلات تولید کنندگان مرغ و شیر در حوزه انتخابیه بافق، مهریز، ابرکوه و خاتم. عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار ونیک شهر به وزیر نیرو: احداث بندهای کوچک بتنی برای اشتغال پایدار کشاورزی. هاجر چنارانی نماینده نیشابور به وزیر اقتصاد:‌ تعیین تکلیف 2000 نیروی کارگزاران بیمه بخش کشاورزی و دامداری. سید حمیده زرآبادی نماینده قزوین به وزیر نیرو: تسریع در اجرای طرح انتقال آب شاهرود به الموت و قزوین، هم‌چنین به وزیر جهاد کشاورزی : تسریع در جلوگیری از مزاحمت برای زارعان و کشاورزان روستاها. محمدقمی و نظر افضلی نمایندگان پاکدشت و نهبندان به وزیر آموزش و پرورش: تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی. حبیبت الله ده مرده نماینده زابل و احمد علی کیخا نماینده زابل به وزیر راه و شهرسازی:‌ رسیدگی به تعطیل شدن محور چابهار و بزرگراه‌های استان سیستان. حسن نژاد نماینده مرند به رئیس جمهور: توضیح علت استفاده از نیروهای ناکارآمد غیربومی در منطقه ارس علی رغم وجود نیروهای توانمند. احمد علی کیخا و حبیب الله ده مرده نمایندگان زابل به وزیر جهاد کشاورزی:رسیدگی فوری به وضعیت رکود و تعطیلی صنایع تبدیلی کشاورزی. محمدرضا امیرحسنخانی نماینده فردوس، سرایان و بشرویه به وزیر نیرو: تسریع در بررسی علت فرونشت دشت فردوس و اعزام کارشناس. جلال محمود زاده نماینده مهاباد و قره جه طیار نماینده گنبد کاووس به وزیر کار: توضیح علت عدم شمول افزایش ۳۵ درصدی فوق العاده ویژه برای مربیان آموزش فنی و حرفه ای.

ادامه دارد...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار