X بستن تبلیغات
5. Fixed

کمبود فضای آموزشی نتیجه تکمیل نشدن پروژه‌های آموزش وپرورش اهر است

جعفر شجاعی در حاشیه بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش اهر و در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن ابراز نگرانی از روند لاک‌پشتی برخی از پروژه‌های آموزشی اهر اظهار داشت: متأسفانه برخی از پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی شهرستان اهر آن‌چنان‌که باید و شاید از روند اجرایی قابل‌توجهی برخوردار نیست.

وی با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از مدارس در حال احداث هیچ‌گونه مشکلی از نظر فضای آموزشی نخواهیم داشت، افزود: با وجود این‌که مدارس شهرک شیخ شهاب‌الدین اهری، نمونه دانش، فاطمیه و هنرستان خوارزمی در حال احداث هستند اما اگر پیش از شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری نرسیده و آماده تحویل نباشد، با مشکلاتی از جمله کمبود فضای آموزشی در شهرستان اهر مواجه خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش اهر با قدردانی از همکاری‌های اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی تصریح کرد: برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش اهر نیازمند تأمین منابع مالی هستیم.

وی پروژه خانه معلم شهرستان اهر را از دیگر پروژه‌های نیمه‌تمام عنوان کرد و افزود: در حال حاضر با مشکل عدم تأمین منابع مالی برای تکمیل خانه معلم شهرستان اهر مواجه هستیم به‌طوری‌که با عدم تکمیل خانه معلم برای اسکان مسافران و فرهنگیان نیز مشکل ایجاد می‌کند.

شجاعی با تأکید بر اینکه کمیته هدایت تحصیلی در مدیریت آموزش و پرورش اهر تشکیل‌شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت اعلام‌شده منطقه، بازار کار و اشتغال، هدایت تحصیلی در اولویت آموزش و پرورش اهر قرارگرفته است.

مدیر آموزش و پرورش اهر بر لزوم آماده‌سازی، اطلاع‌رسانی دقیق در خصوص رشته‌های تحصیلی به اولیا، توسعه‌های رشته‌های فنکا، توزیع متوازن بین‌رشته‌ای و لحاظ نیاز جامعه تأکید کرد.

شجاعی در پایان مدارس شهرک شیخ شهاب‌الدین اهری، نمونه دانش، فاطمیه و هنرستان خوارزمی و فضای فیزیکی مدرسه امید فردا را از جمله پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی شهرستان اهر اعلام کرد و یادآور شد: برای رفع کمبود فضاهای آموزشی شهرستان اهر در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش اهر نیازمند مساعدت‌های مسئولان هستیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار