X بستن تبلیغات
5. Fixed

جنگ فرزاد یا جنگ پنهان فرهاد مجیدی؟!

فرزاد مجیدی به ناگهان جنگ بزرگی در استقلال به راه انداخت.

خبرآنلاین: سرپرست فصل گذشته استقلال که در جلسات تمرینی زیادی غایب بود، در مصاحبه ای تند به انتقاد از مدیریت استقلال و بعضی از اعضای کادر فنی سابق این تیم پرداخته است. او به ناگهان در روزهای بی خبری، با این مصاحبه به صدر اخبار بازگشت و باعث شد جنجال زیادی به راه بیفتد.

سیروس دین محمدی، منصور پورحیدری، محمد نوازی و... از جمله کسانی بودند که در مقام پاسخگویی به او برآمدند و در رسانه های مختلف به تندی پاسخ سرپرست سابق استقلال را دادند. در این بین اما سوالی پیش می آید؛ آیا فرزاد مجیدی به دور از چشم فرهاد برادرش چنین مصاحبه ای کرده است؟ هنوز کسی پاسخ این سوال را نمی داند. فرهاد همیشه در مصاحبه کردن سیاست به خرج می دهد و فرزاد هم از زمان حضور در استقلال تحت تاثیر همین سیاست ها کمتر مصاحبه کرد. او سال گذشته تنها چند مصاحبه انجام داد و همه می گفتند قصد دارد از برادرش الگو بگیرد. حالا آیا با مصاحبه تندی که فرزاد در چنین شرایطی انجام داده، می توان گفت جنگ او با بعضی از اعضای کادر فنی استقلال و مدیران این باشگاه به نوع جنگ فرهاد با آنهاست؟!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار