نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری در تابستان گران نمی شود

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، علی خانقایی گفت: با توجه به آغاز مسافرت های تابستانی، بهای بلیت اتوبوس های بین شهری مانند تعرفه های سابق محاسبه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه هاسیستان وبلوچستان بیان کرد: سیستان وبلوچستان به دلیل داشتن ناوگان حمل و نقل خوب و جوان، تنها استان تأمین کننده اتوبوس به تمام نقاط کشور برای مسیرهای رفت و برگشت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر برنامه ای برای بهسازی و بازسازی اتوبوس های ناوگان وجود ندارد زیرا هنوز تسهیلات با سود کم ارائه نشده و خرید و بازسازی اتوبوس های ناوگان توجیه اقتصادی برای اداره حمل و نقل و پایانه ها ندارد.

خانقایی خاطرنشان کرد: همچنین قرار است کامیون هایی که به دلیل فرسودگی، مصرف سوخت آن 5/1 برابر استاندارد جهانی است، از رده فعالیت جاده ای خارج شود.

وی تاکید کرد: از اول مهر امسال نیز GPS آنلاین روی تمام دستگاه های ناوگان نصب می شود تا بر اساس مسافت پیموده شده به آنها سوخت داده شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها سیستان وبلوچستان ادامه داد: همچنین طرح پیمایش سوخت از سال گذشته آغاز شده است و در حال حاضر سوخت در ناوگان حمل و نقل جاده ای براساس دو سهمیه پایه و عملکرد سوخت ناوگان به خودروها توزیع می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار