فتحعلی اویسی در خندوانه دوباره ترانه خواند + فیلم

حضور فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت و برگزاری کنسرت در استودیوی ˝خندوانه˝ بخشی از آن چیزی بود که در برنامه دوشنبه شب گذشت.

صحبت از یورو و بازی پرتغال و فرانسه حتی به رامبد جوان هم که به گفته خودش اصلأ فوتبالی نیست، سرایت کرد و او شب گذشته بعد از تقدیم شادی برنامه به همه رفیق‌های باحال، از بازی پرتغالی‌هایی گفت که با وجود نبود کلیدی‌ترین بازیکنشان یعنی رونالدو با کار تیمی به معنای واقعی جام را بردند.

همسر فتحعلی اویسی مهمانان خندوانه بیوگرافی فتحعلی اویسی بیوگرافی زهره صفوی بیوگرافی زهرا اویسی

وی در ادامه با اشاره به هجوم عده ای به فضای مجازی مربیان و بازیکنان این تیم‌ها گفت که از بی ادبی حتی در این فضاها خجالت بکشید.

بعد از این‌ها فتحعلی اویسی به عنوان مهمان “خندوانه” به روی صحنه آمد. وی ابتدا از محل تولدش که در یکی از روستاهای پاریس بود تعریف کرد و با صحبت از سن و گذر عمر حرفش را ادامه داد.

اویسی عنوان کرد: هر چه سن آدم بالاتر می‌رود، قدر ثانیه‌ها و لحظه‌ها را بیشتر می‌فهمیم، حسی شبیه به حال کسی که در مسابقه نقره گرفته و آن ثانیه حساس را مدام درک می‌کند و در ذهنش تداعی می‌شود.

در بخش دیگری اویسی به درخواست رامبد قطعه‌ای را با همراهی حاضران خواند و پس از آن نوبت به لبخند ۱۰ ثانیه ای و خداحافظی رسید.

پس از رفتن این مهمان آقایی از بین حاضران آمد و با لهجه کردی آهنگی را خواند و اجرا کرد.

همسر فتحعلی اویسی مهمانان خندوانه بیوگرافی فتحعلی اویسی بیوگرافی زهره صفوی بیوگرافی زهرا اویسی

ساناز میرشاهی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار